25 lutego 2019

Poligrafia, marketing, materiały do druku

Spread the love

Poligrafia, marketing, papiery i materiały do druku, techniki druku, uszlachetnienia druku, CMYK, panton, neuromarketing w druku.

kurs Poligrafia, marketing, papiery i materiały do druku

Poligrafia, marketing, papiery i materiały do druku, techniki druku, uszlachetnienia druku, CMYK, panton, neuromarketing w druku.

„Iloma językami mówisz – tyle razy żyjesz. Jeśli znasz tylko jeden, żyjesz tylko raz.” – przysłowie czeskie

strefakarier.pl prowadzi nabór i zaprasza na kurs:

Poligrafia, marketing, papiery i materiały do druku, techniki druku, uszlachetnienia druku, CMYK, panton, neuromarketing w druku.

 

Szkolenie z poligrafii dla marketerów

 

Najnowsze badania neuromarketingowe wskazują, że drukowane materiały mają znacznie silniejszy wpływ na odbiorców niż promocja w Internecie. Druki są namacalne, więc oddziaływają na więcej zmysłów i są lepiej i głębiej zapamiętywane.

 

Równolegle do Internetu nasz świat ciągle funkcjonuje w realnej rzeczywistości i poligrafia towarzyszy nam na każdym kroku od outdooru, przez różnego rodzaj materiały reklamowe, opakowania, gadżety i wiele więcej, dlatego dobry marketer musi mieć wiedzę również z zakresu produkcji printowych.   

Obecnie  poligrafia stwarza wyjątkowe możliwość komunikacji, wymaga jednak sporej wiedzy, ponieważ konieczne jest posługiwanie się specjalistycznym językiem, rozumienia procesów produkcyjnych i znania palety możliwości. Nie jest to bardzo trudne ale trzeba się tego nauczyć by móc się tym z sukcesem zajmować.

 

Ponieważ nie ma dostępnych książek czy innych źródeł wiedzy dla merketerów, większość uczy się poprzez pracę i na własnych błędach. Ty jednak możesz wziąć udział w szkoleniu i podstaw poligrafii nauczyć się w jeden dzień.  

Profesjonalne szkolenie, na którym dzielę się wieloletnim doświadczeniem w pracy producenta BTL i printów, ale też przedstawiam najnowsze materiały i techniki. Zajęcia o wyjątkowo praktycznym charakterze, dużo inspirujących materiałów. 

 

Zakres szkolenia:

I Część teoretyczna,

1.     Materiały do druku w mało i wielkoformatowego,

2.     Papiery ozdobne

3.     Druk mało i wielkoformatowy,

4.     Uszlachetnienia druku,

5.     Prace introligatorskie,

6.     Materiały reklamowe i POS,

7.  Słownik poligraficzny – terminologia konieczna do precyzyjnej komunikacji z DTP i drukarniami,

8.     Przykłady ciekawych prac.

 

II Część praktyczna, proces produkcyjny w praktyce,

1.     Wycena prac,

2.     Planowanie i harmonogram produkcji.

3.     Przygotowanie prac do druku,

4.     Zlecenie,

5.     Produkcja,

6.     Odbiór pracy i ewentualna reklamacja.

III Zakończenie zajęć, podsumowanie i wnioski.

 

 

Korzyści

 

·   Po zakończeniu szkolenia będziesz potrafił profesjonalnie zarządzać produkcjami pointowymi, prowadzić je sprawniej i taniej.

·   Będziesz znał podstawową i niezbędną wiedze na temat takich produkcji. Krok po kroku od określenia potrzeby, przez dobranie materiałów i technik, zaplanowanie procesu i wycenienie go, aż po odbiór produkcji.

·        Małe grupy szkoleniowe – maksymalnie 8 osób na szkoleniu – dzięki temu masz  komfort nauki i możliwość  dopytania się o  rzeczy, które sprawiają problem, dopytać się o szczegóły, spokojnie zapoznać się z próbnikami, materiałami.

·     Obejrzysz dużo materiałów, przykładów  z  realizacji różnych projektów, wzorników, gotowych rozwiązań, najnowsze materiały z targów.

·    Nauczysz się tworzyć  profesjonalne  zapytania, zlecenia oraz  harmonogramy produkcji.

 

 

 

 

Dla Kogo:

·       Marketerzy,

·  Osoby zajmujące się zakupem materiałów reklamowych i promocyjnych,

·       Graficy i projektanci,

·       Osoby, które chcą pracować w reklamie.

 

Gwarantujemy:

·  ogromną ilość wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych opartych o doświadczenie zawodowe trenera,

·       obszerny skrypt,

·       materiały w postaci slajdów,

·       certyfikat,

·       przekąski i napoje, lunch.

 

Termin szkolenia 

25  marca 2019 od godziny 9.00 do 17.00

Miejsce szkolenia 

centrum Warszawy ul. Żurawia 6/12, około 1km od Dworca Centralnego, 600m od stacji Metro Centrum. 

 

Szkolenie prowadzi

Iwona Bates trener i marketer od 20 lat. W swojej karierze zawodowej pracowała między innymi dla sieciowej agencji reklamowej  Grupa Ogilvy Mather, domu mediowego  Master Mind, agencji marketingowej  Online Media Group Polska, Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie. Od 5 lat prowadzi szkolenia dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”.  Jednocześnie  prowadzę na zlecenie  profile  firmowe i kampanie reklamowe własnych klientów.Ukończyła studia wyższe ekonomiczne  na Wydziale Zarządzania na Politechniki Częstochowskiej, kierunek Zarządzanie i Marketing w zakresie marketingowe zarządzanie firmą, dyplom inżyniera.  Później  ukończyła Górnośląską  Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach Wydział Zarządzania i Marketingu, kierunek Zarządzenie firmą dyplom magistra z certyfikatem International Education Society.   

Ukończyła również kurs trenerski z certyfikatem na Uniwersytecie Warszawskim (Uniwersytet Otwarty).

 

Opinie:

 

„Znakomita trenerka, kompetentna, oddana i uważna na potrzeby uczestników. Byłem na warsztacie „E-biznes dla początkujących” i było to dla mnie znakomite wprowadzenie do marketingu w internecie. Nie było to Moje pierwsze szkolenie- uczestniczyłem także w szkoleniu z facebooka wcześniej. Pani Iwona odpowiada także na dodatkowe pytania uczestników i ma odpowiedź na niemal każde pytanie. Zdecydowanie polecam Ją, jako szkoleniowca i konsultanta w dziedzinie marketingu i e-biznesu. Oby więcej było takich osób tak z pasją i zaangażowaniem podchodzących do Swoich dziedzin. Jakość usług wtedy będzie znacznie wyższa. Pozdrawiam serdecznie! I dziękuję!”„Uczestniczyłem w szkoleniu odnośnie marketingu na Facebooku. Informacje przekazane w sposób zrozumiały, poparte odpowiednimi przykładami, dużo wiedzy praktycznej. Serdecznie polecam!”„Rekomenduję Iwonę w zakresie szkoleń z reklamy w serwisie Facebook. Wartościowa wiedza przekazana w przystępny sposób wraz z przykładami. Polecam.”

 


Oferujemy szkolenia dla marketerów, firm, które interesują się rozwijaniem swojej działalności w internecie, promocją w social mediach a także reklamą przy pomocy materiałów drukowanych. Komunikacja z klientem przy pomocy wszystkich dostępnych mediów, prowadzenie kampanii promocyjnych, ich profesjonalna obsługa należą do naszych priorytetów

 

KONTAKT:

Małgorzata Krystek – STREFAKARIER.PL 

Częstochowa, ul. Sportowa 72/74, m. 17

tel.: 880 596 592

Mail: m.krystek@strefakarier.pl

Dane do płatności:

ING Bank Śląski
Nr rachunku: 62 1050 1142 1000 0097 0592 3366

TERMIN SZKOLENIA
25  marca 2019

GODZINY SZKOLENIA
9.00 do 17.00

CENA SZKOLENIA
720 zl brutto

MIEJSCE SZKOLENIA
centrum Warszawy ul. Żurawia 6/12, około 1km od Dworca Centralnego, 600m od stacji Metro Centrum. 

REJESTRACJA
Małgorzata Krystek

880 596 592 / m.krystek@strefakarier.pl

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach, wypełnij formularz, napisz na adres m.krystek@strefakarier.pl lub zadzwoń pod numer 880 596 592

INNE SZKOLENIA

ABC Przedsiębiorczości

Dziś jesteś managerem jutro liderem...

JAK ZOSTAC LIDEREM

Mount Everest Sprzedaży

skuteczna sprzedaz

Trening interpersonalny

Trening interpersonalny

Psychodietetyka - nowe spojrzenie na odchudzanie

Psychodietetyka nowe spojrzenie na odchudzanie

Warsztaty dedykowane dla personelu medycznego

warsztaty dla branzy medycznej

Warunki uczestnictwa w szkoleniach

WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ STREFAKARIER.PL

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach STREFAKARIER.PL, której właścicielem jest: 

880 596 592 / m.krystek@strefakarier.pl

NIP: 

jest wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub wysłanie zgłoszenia (skan) na adres: m.krystek@strefakarier.pl

Płatność za udział w szkoleniu należy uiścić po uprzednim otrzymaniu od m.krystek@strefakarier.pl mailowego potwierdzenia realizacji szkolenia wysyłanego na 7 dni kalendarzowych przed terminem szkoleniem, na podstawie otrzymanej faktury pro forma na konto w Banku …..o numerze: . 

Potwierdzenie szkolenia zwiera ostateczne informacje o miejscu i godzinie szkolenia. STREFAKARIER.PL zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od niej. 

RABATY
Zamówienie szkolenia w opcji FIRST MINUTE, czyli na 30 dni przed terminem jego realizacji uprawnia do rabatu w wysokości 10%. 
Przy zgłoszeniu 2 osób na szkolenie udzielamy 10% rabatu, przy zgłoszeniu 3 lub więcej osób udzielamy 15% rabatu. 

Warunki i zasady rezygnacjiWarunki i zasady rezygnacji