18 grudnia 2019

Coworking Częstochowa

COWORKING w mieście Częstochowa
sale – biura – biurka na alejach NMP 2a

Potrzebujesz miejsca do pracy, w którym będziesz mógł wygodnie i bez obciążeń wykonać zaplanowane obowiązki? Chcesz spotkać się z klientami lub znaleźć mobilizację wśród innych osób? Korzystanie z usług coworking zapewni Ci wygodne biznesowe warunki w dużo niższej cenie (oszczędzasz na długoterminowych umowach czynszu, rachunkach, internecie, TV, napojach…). Nie musisz już inwestować w utrzymywanie biura, a udogodnienia, które przyniesie Ci nasz prestiżowy adres w Częstochowie pozytywnie Cię zaskoczą. Coworking pomoże zoptymalizować koszty świadczonej przez Ciebie usługi, zapewniając wygodne biurko, przestrzeń i atmosferę sprzyjającą wykonywaniu codziennej porcji zadań. Nasza oferta ma na celu zapewnienie Ci biura w centrum miasta (Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a), nieopodal PKP, PKS, Galeria Jurajska, Filharmonia, Stary Rynek, Jasna Góra) i elastyczne godziny pracy.

Funkcjonalna przestrzeń nie tylko dla freelancerów

Zapraszamy do miejsca, które posiada same pozytywne strony. Oprócz biurowych udogodnień spotkasz tu także innych freelancerów. Poza opcją dedykowanego biurka nie ograniczamy dostępu do żadnego z pomieszczeń – sam wybierasz biurko w dowolnym miejscu (do dyspozycji 5 wyposażonych sal od 3 do 40 osób w rygorze sanitarnym).

To miejsce wyposażone jak firmowe biuro

Przez 4 godziny w miesiącu (przy biurku dedykowanym 10h/miesiąc) do twojej dyspozycji pozostają salki konferencyjne, jeśli charakter Twojej pracy wymaga spotkań z zespołem lub klientami. W formacie coworking w Częstochowie masz przynajmniej tak komfortowe warunki jak we własnej siedzibie: internet  światłowód Orange, WiFi do 1000/300 Mbps oraz sprzęt biurowy: drukarkę, ksero, skaner, flipcharty, telewizory czy dodatkowe monitory (do uzgodnienia z biurem).

Nie tylko praca - poznaj wygody w biurowym formacie

W twoim osobistym biurze Coworking Częstochowa, które możesz wynajmować dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz, czeka na Ciebie mnóstwo udogodnień. Biuro dostępne 24/7, zapewnia również odpowiednią przestrzeń do wypoczynku, z możliwością skorzystania z telewizora 55″ z Netfliksem i ze sprzętu audio, sofy, miejsca do czytania, balkonu z widokiem na plac Daszyńskiego.

Spójrz na coworking od kuchni

Podczas pracowitych godzin dzięki aneksowi kuchennemu nie musisz tracić czasu na szukanie posiłków w mieście. Nie powinieneś również martwić się o podstawowy dostęp do serwisu – wody, kawy i herbaty. Na czas realizacji projektów otrzymasz dostęp do zamykanej szafy (biurko dedykowane – zamykany kontenerek na wyłączność).

Poznaj ofertę gotowej przestrzeni do pracy

Cena za Twoje biurko to 190 zł netto miesięcznie (biurko dedykowane 270 zł/miesiąc).

COWORKING CZESTOCHOWA - CENNIK

270/miesiąc
 • Dedykowane biurko
 • Prestiżowy adres
 • Coworking Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a
190/miesiąc
 • Coworkingowe biurko
 • Prestiżowy adres
 • Coworking Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a

Gdybyś potrzebował pomieszczeń na krótszy czas, oferujemy je w następujących cenach:

140/14 dni
 • Prestiżowy adres
 • Coworking Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a
100/7 dni
 • Prestiżowy adres
 • Coworking Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a
20/dzień
 • Prestiżowy adres
 • Coworking Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 2a

Zobacz nasze pomieszczenia i wynajmij je na próbę. W ramach testowania czeka na Ciebie darmowa kawa. Jeśli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt – wyślij wiadomość na adres e-mail: BIURO@STREFAKARIER.PL

Więcej info na: saleszkoleniowe

 

Istnieje również możliwość wynajęcia:

 1. Poszczególnych pomieszczeń biurowych
 2. Biura serwisowanego
 3. Założenia serwisowanego adresu wirtualnego